Jacnia

Zapraszamy na ROZTOCZE. U nas zrealizujesz bon turystyczny. Zapytaj o dostępne terminy!

Nocleg

U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY!

Wycena i dostępność noclegów poza pakietami:

 >>zapytaj tutaj lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

cennik wakacyjnych pobytów pakietowych znajdziesz TUTAJ>>>

DOBA HOTELOWA trwa od godziny 16.oo w dniu przyjazdu do godziny 12.oo w dniu wyjazdu. 

Potwierdzenie rezerwacji odbywa się przez wpłatę na poczet pobytu, ustalonej z recepcją kwoty. Wysokość wpłaty, w zależności od terminu i długości pobytu może wynosić od 30% do 100% wartości rezerwacji. Wpłata ustalonej kwoty stanowi potwierdzenie zawarcia umowy usługi noclegowej lub pakietowej i powoduje zobowiązanie Ośrodka Wypoczynkowego do świadczenia tych usług zgodnie z ofertą na rzecz wpłacającego. Odstąpienie od umowy (nie dotyczy ofert bezzwrotnych) przez zamawiającego może nastąpić co najmniej na 14 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia usługi. Termin ten może być w drodze porozumienia stron w wyjątkowych sytuacjach skrócony za zgodą recepcji, jednak nie mniej niż na 3 doby.

Wybrane zasady:

  • W naszym osrodku przestrzegamy aktualnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego! Nie chcesz przestrzegać - nie przyjeżdżaj do nas w czasie epidemii.
  • W całym budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu, w tym papierosów elektronicznych. Dodatkowa opłata za złamanie zakazu w wysokości 500,-zł będzie doliczona do ceny pobytu.
  • W budynku naszego ośrodka nie mogą przebywać zwierzęta.
  • Za zgubiony klucz od pokoju opłata 250,-zł

Za nieprzestrzeganie regulaminu ośrodka za każdym razem będzie pobrana, poprzez doliczenie do wartości rachunku, opłata w wysokości 200,- zł a w przypadku poczynienia szkód, dodatkowo w wysokości pokrywającej szkodę. Regulamin w całości dostępny jest tutaj»

Nocleg pakiety_2021_lato

CENNIK pakietowy LATO obowiązuje od 26.06 do 31.08 2021 roku

Rezerwacje na pobyty pakietowe z wyżywieniem wg poniższego cennika. U nas zrealizujesz BON TURYSTYCZNY

okres obowiązywania ceny w PLN: 

cena za cały pakiet za wszystkie  osoby w pokoju:

LATO

pakiet 

indywidalny*

LATO

6 dni

LATO

13 dni 

1 osobowym

zapytaj 

1500 

3000  

2 osobowym

zapytaj 

2100

4200 

3 osobowym

zapytaj 

2550 

5100 

4 osobowym

zapytaj 

3000

6000 

5 osobowym

zapytaj

3300

6600

w mini apartamencie dla 1 osoby

zapytaj

1750

3500 

w mini apartamencie dla 2 osób

zapytaj

 2300

4600 

Dzieci do lat 3, na łóżku z rodzicami lub we własnym łóżeczku, bez świadczeń

bezpłatnie 

bezpłatnie

bezpłatnie 

Zniżka na dziecko w wieku powyżej 3 do 10 lat

 zapytaj

60 zł 

130 zł 

Przedłużenie doby hotelowej po uzgodnieniu- opłata za każdą osobę

 20 zł 

20 zł

20 zł  

Śniadanie w godz. 8-10wliczone w cenę pakietu
Obiadokolacja w godz. 16:00-20:30
wliczone w cenę pakietu

DOBA HOTELOWA trwa od godziny 16.oo w dniu przyjazdu do godziny 12.oo w dniu wyjazdu

Infortmacja SANITARNA: Każdy pokój jest udostępniany po dezynfekcji i ozonowaniu. 

PAKIET LATO to  6 lub 13 dni  od soboty lub niedzieli,  obejmuje noclegi, śniadania i obiadokolacje, minitorowany parking, rowerownię, zamykane szafki przy wejściu na buty, kaski, wędki itp...

* pakiet indywidualny: inny niż pakiet "LATO 6 lub 13" dni w miarę możliwości.  Podlegający wycenie indywidualnej. Należy złożyć zapytanie tutaj>>

Pakiet LATO 6 lub 13 dni. Pobyt rozpoczyna się w sobotę lub w niedzielę

Potwierdzenie rezerwacji odbywa się przez wpłatę na poczet pobytu, ustalonej z recepcją kwoty. Wysokość wpłaty, w zależności od długości pobytu może wynosić od 30% do 100% wartości rezerwacji. Wpłata ustalonej kwoty stanowi potwierdzenie zawarcia umowy usługi noclegowej lub pakietowej i powoduje zobowiązanie Ośrodka Wypoczynkowego do świadczenia tych usług zgodnie z ofertą na rzecz wpłacającego. Odstąpienie od umowy (nie dotyczy ofert bezzwrotnych) przez zamawiającego może nastąpić co najmniej na 7 dni przed ustalonym terminem rozpoczęcia usługi. Termin ten może być w drodze porozumienia stron w wyjątkowych sytuacjach skrócony za zgodą recepcji, jednak nie mniej niż na 1 dobę.

  • COVID-19 - W całym ośrodku obowiązują państwowe epidemiczne zasady sanitarne aktualne na dzień pobytu oraz nasze wewnętrzne ustalenia opisane w cenniku, ofercie i informacjach na naszej stronie  tutaj>>>
  • W całym budynku obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
  • W budynku naszego ośrodka nie mogą przebywać zwierzęta.

Za nieprzestrzeganie regulaminu ośrodka (np. palenie papierosów w budynku, w tym też w pokoju) za każdym razem będzie pobrana, poprzez doliczenie do wartości rachunku, opłata w wysokości 200,- zł a w przypadku poczynienia szkód, dodatkowo w wysokości pokrywającej szkodę. Regulamin w całości dostępny tutaj»

Zarazerwuj pobyt tutaj>>

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij