Jacnia

Od 28 grudnia STOK NIECZYNNY do 17 stycznia ???

BEZPIECZNIE w JACNI

jac aplogo pl

Drodzy Goście!
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ośrodek Wypoczynkowy Jacnia jest ponownie otwarty dla Państwa już od 10 czerwca. Serdecznie zapraszamy na bezpieczne, relaksujące pobyty, blisko natury, z dala od tłumów.

Nasz niewielki Ośrodek położony jest na uboczu ale w sercu Roztocza. Oferujemy pobyty w nowoczesnym budynku gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

Przyjmujemu rezrwacje tylko na pobyty wielodniowe.

Chcemy zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa.

W dniu 29 czerwca przystąpilismy do prgramu Polskiej Organizacji Turystycznej - Obiekt Bezpieczny Higienicznie.

W związku z aktualną sytuacją informujemy, że:

 • Na terenie naszego Ośrodka obowiązuje zasada dystansu społecznego a w budynku dodatkowo higiena rąk i dokładne zakrywanie nosa i ust z dwoma wyjątkami: w Państwa pokoju oraz przy Państwa stoliku w restauracji
 • Pokoje są dokładnie dezynfekowane (używamy profesjonalnego ozonatora i chemii). Po każdym pobycie, w pakietach LATO 6 lub 13 dni,  wprowadziliśmy także dodatkową przerwę sanitarną, tj. musi minąć min. 24h od wykwaterowania poprzednich Gości przed ponownym udostępnieniem pokoju
 • Podczas pobytu nie wchodzimy do Państwa pokoju
 • Części wspólne, tj. klatka schodowa, restauracja, taras są dezynfekowane na bieżąco, a przy wejściach znajdziecie Państwo pojemniki z płynami dezynfekcyjnymi.
 • Serwowane śniadania i obiadokolacje zjedzą Państwo przy stoliku zarezerwowanym tylko dla Was na cały pobyt. (brak bufetu).
 • Śniadanie może być również serwowane do pokoju po wcześniejszym ustaleniu i za dodatkową opłatą 30zł
 • Plac zabaw i strefa miniSPA (jaccuzzi, sauna) jest nieczynna ze względów sanitarnych
 • Poza wymienionymi zasadami obowiązują aktualne na dzień pobytu zasady i wytyczne ogłaszane przez organy państwowe
 • Polecamy DEKALOG BEZPIECZNEGO TURYSTY 

  Dekalog_turysty.pdf

Klimatyzowane, praktycznie wyposażone pokoje z łazienkami oraz nasza kuchnia zapewnią Państwu doskonałe i bezpieczne warunki wypoczynku.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem>>

REZERWACJE: wypełnij formularz rezerwacji >> lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!

 

wakacje foto 4

plakat Jacnia

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce PrywatnościZamknij